Râul Corhana
Râul Corhana, râu de 8 km în județul Bihor. Pe hartă, cu regulile, prohibiția de azi, recenziile pescarilor și când mușcă azi.
- Fel de apă
- Râu
- Județ
- Bihor
- Lungime
- 8 km
- Coordonate
- 46.84240, 21.67389
Vremea pescarului la Râul Corhana: când mușcă azi
Întrebări despre Râul Corhana
Unde se află Râul Corhana?
Râul Corhana este un râu în județul Bihor, în Crișana. Pe hartă e la 46.84240, 21.67389; traseul se deschide din butonul Traseu, cu Google Maps sau Waze.
Se poate pescui azi la Râul Corhana?
Azi nu e prohibiție la speciile din regulile publicate pentru Râul Corhana. Verifică și regulamentul administratorului și permisul de pescuit înainte de plecare.
Când mușcă peștele la Râul Corhana?
Indicele pe ore și ferestrele bune din următoarele 7 zile, după presiune, vânt, lună și apă, sunt pe pagina de vreme a apei. Vremea pescarului la Râul Corhana
Ce lungime are Râul Corhana?
Râul Corhana are 8 km.
Alte ape aproape
- Lacul Iannis - 3 km, Bihor
- Canalul colector Criș - 4,6 km, Bihor
- Culișer - 5,3 km, Bihor
- Canalul Cefa IV - 9,8 km, Bihor
- Râul Crișul Negru - 18,5 km, Bihor
- Balta Cheresig - 21 km, Bihor
- Râul Crișul Negru - 22,7 km, Arad
- Lac Mișca - 26,5 km, Arad