Pârâul Rosua

Pârâul Rosua, râu de 12 km în județul Bistrița-Năsăud. Pe hartă, cu regulile, prohibiția de azi, recenziile pescarilor și când mușcă azi.

Fel de apă
Râu
Județ
Bistrița-Năsăud
Lungime
12 km
Telefon
0263238195
Coordonate
47.17611, 24.35041

Vremea pescarului la Pârâul Rosua: când mușcă azi

Întrebări despre Pârâul Rosua

Unde se află Pârâul Rosua?

Pârâul Rosua este un râu în județul Bistrița-Năsăud, în Transilvania. Pe hartă e la 47.17611, 24.35041; traseul se deschide din butonul Traseu, cu Google Maps sau Waze.

Se poate pescui azi la Pârâul Rosua?

Azi nu e prohibiție la speciile din regulile publicate pentru Pârâul Rosua. Verifică și regulamentul administratorului și permisul de pescuit înainte de plecare.

Când mușcă peștele la Pârâul Rosua?

Indicele pe ore și ferestrele bune din următoarele 7 zile, după presiune, vânt, lună și apă, sunt pe pagina de vreme a apei. Vremea pescarului la Pârâul Rosua

Ce lungime are Pârâul Rosua?

Pârâul Rosua are 12 km.

Alte ape aproape

Toate apele de pescuit în județul Bistrița-Năsăud