Lacul Pleașa

Lacul Pleașa, baltă privată de 15,4 ha în județul Prahova. Pe hartă, cu regulile, prohibiția de azi, recenziile pescarilor și când mușcă azi.

Bucov, Prahova

Fel de apă
Baltă privată
Județ
Prahova
Suprafață
15,4 ha
Telefon
0744 340 796
Coordonate
44.99581, 26.02719

Vremea pescarului la Lacul Pleașa: când mușcă azi

Întrebări despre Lacul Pleașa

Unde se află Lacul Pleașa?

Lacul Pleașa este o baltă privată în județul Prahova, în Muntenia. Pe hartă e la 44.99581, 26.02719; traseul se deschide din butonul Traseu, cu Google Maps sau Waze.

Când mușcă peștele la Lacul Pleașa?

Indicele pe ore și ferestrele bune din următoarele 7 zile, după presiune, vânt, lună și apă, sunt pe pagina de vreme a apei. Vremea pescarului la Lacul Pleașa

Cât de mare este Lacul Pleașa?

Lacul Pleașa are 15,4 ha.

Alte ape aproape

Toate apele de pescuit în județul Prahova